比赛细节

阵容 博莱斯拉夫足球俱乐部

Jedlička – Křapka, Klíma, Kühnel, Novák, Dohnalík (73. Truksa), Rudzan, Procházka, Levin, Vejr, Kysela (65. Zabilanský)

阵容 斯拉维亚足球俱乐部

Lisa - Krejdl (86. Stropek), Chaluš, Kingue, Kovařík (63. Havrda) - Bucha, Moscoso, Hromada (46. Mitrano) - Sýkora (63. Bjeloš), Antwi, Vejvar

半场

0:0

比赛数据

Branky: 50. vlastní, 79. Mitrano

博莱斯拉夫足球俱乐部
斯拉维亚足球俱乐部
0:2
博莱斯拉夫足球俱乐部
斯拉维亚足球俱乐部
3.轮次, 周日 13.8.2017, 11:00


Trenér Pavel Řehák mohl do sestavy počítat s Jakubem Hromadou a Janem Sýkorou, kteří se do hry vracejí pro zranění. Ve středu obrany nastoupil Matěj Chaluš, v záložní řadě poté testovaný Španěl Moscoso.

První poločas příliš fotbalových momentů neukázal, bojovalo se hlavně ve středu hřiště. Za Slavii nejvíce zahrozil svou střelou Jan Vejvar, mířil však mimo, také na druhé straně v nejnebezpečnější šanci mířili domácí vedle branky.

Na gól se čekalo do 50. minuty, do vedení šla Slavia.
Daniel Krejdl zatáhl míč do vápna, přízemním centrem hledal před brankou své spoluhráče, míč si ale jeden z obránců nešťastně srazil za záda vlastního brankáře. V 61. minutě viděli diváci krásný fotbalový okamžik. Nejprve Jan Sýkora přešel přes dva obránce a byl faulován, následně poslal z přímého kopu míč do břevna Emmanuel Antwi. Míč mohl do odkryté branky dopravit Petr Kovařík, netrefil ho však ideálně.

V 66. minuta postupoval sám na brankáře Nikola Bjeloš, v poslední chvíli ho však stačil obránce soupeře doběhnout a zblokovat. O tři minuty později hlavičkoval po rohovém kopu nebezpečně Olivier Kingue, mířil ale těsně vedle.

79. minuta přinesla uklidňující druhý gól. Jan Vejvar přetáhl svůj centr až na Daniela Krejdla, který vrátil míč před branku, kde se prosadil
Alejandro Mitrano a přesnou hlavičkou nedal brankáři Jedličkovi šanci - 2:0!

Parádní akci předvedl hned o minut později Jan Vejvar. Na levé straně si navedl míč na střelu a krásnou střelou orazítkoval vzdálenější spojnici branky. V 88. minutě měli velkou příležitost také domácí, ve vyložené pozici však útočník prázdnou branku netrefil. V závěru ještě pálil domácí útočník z voleje těsně mimo branku Lukáše Lisy.

Juniorka porazila Mladou Boleslav 2:0. V dalším zápase se utkají junioři v pondělí 21. 8. od 13:00 na hřišti soupeře s Libercem.

Utkání hodnotil trenér
Pavel Řehák: „Do zápasu jsme šli bez klasického útočníka. První poločas jsme měli dost problémů s napadání soupeře, uprostřed hřiště jsme si nedokázali vykomunikovat postavení hráčů. Možná to bylo i dílem toho, že jsme ve středu zálohy zkoušeli Xima Moscosa, který s námi hrál první zápas. Do druhého poločasu jsme trochu pozměnili rozestavení a jasně jsme domácí přehrávali. Nakonec jsme vyhráli zaslouženě, mohlo to být i vyšším rozdílem," řekl k utkání trenér juniorky.

Po zranění se do hry vrátili Jakub Hromada a Jan Sýkora, také za domácí nastoupilo několik hráčů A týmu. Trenér si přínos zkušených hráčů pochvaloval: „Určitě to mělo díky těmhle hráčům větší úroveň, oběma týmům to jednoznačně prospělo," řekl Pavel Řehák

Oproti loňské sezoně má juniorka dostatečně široký kádr, navíc doplněný o několik cizinců: „Loni jsme trénovali s deseti hráči a jedním brankářem. Letos trénujeme plnohodnotně, 18 hráčů, k tomu dva nebo tři brankáři. Máme v týmu sedm národností, je radost s kluky pracovat," pochvaluje si Pavel Řehák.

Trenér je s dosavadními výkony spokojen, našel však i některá negativa: „Zaráží mě, že máme dost svalových problémů, to si budeme muset ještě vyhodnotit. Musíme hledat také chyby u sebe, snad to nebude pokračovat. První zápas v Budějovicích jsme prospali, nebyl tam dobrý přístup od jednoho hráče a v tom horku jsme to pak těžko doháněli. Tam jsme ztratili dva body. Výkon proti Jablonci byl dobrý, dnes druhý poločas také," řekl Pavel Řehák ke vstupu jeho svěřenců do Juniorské ligy.
P Tm Tm Z S B
1. 斯拉维亚足球俱乐部 25 63:18 64
2. 皮尔森足球俱乐部 25 36:23 55
3. 斯巴达足球俱乐部 25 44:21 50
4. 亚布罗内茨足球俱乐部 25 44:24 41
5. 奥斯特拉发足球俱乐部 25 32:27 39
6. 兹林足球俱乐部 25 31:31 36
7. 博莱斯拉夫足球俱乐部 25 44:39 34
8. 利贝雷茨足球俱乐部 25 26:22 34
9. 特普利采足球俱乐部 25 28:35 32
10. 奥洛莫乌茨足球俱乐部 25 28:37 31
11. 斯洛瓦茨科足球俱乐部 25 27:38 30

积分榜

Copyright © 2011-2019 SK Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. • Webdesign tellinger.cz • RSS kanál

本网站所有公开信息的版权均属于《著作权法律》所有,任何单位或个人使用或转载本网站内容前需征得本网站编者的同意
本网站发布部分信息须以引用方式转载,须提供本信息来源www.slavia.cz