比赛细节

阵容 斯巴达足球俱乐部

Pecháček – Štětina, Jonáš, Alexandr, Szewieczek, Patrák, Čejka (82.Ryneš), Šnajdr, Šimáček, Žížala (46.Kolář), Bláha (46.Alhassan)

阵容 斯拉维亚足球俱乐部

Markovič - Hošek, Vincour, Vlček, Kosek - Červ, Vít, Eichler (82, Zinhasovič) - Kubáň, Vlasák (65. Krobot), Zeronik

半场

1:1

比赛数据斯巴达足球俱乐部
斯拉维亚足球俱乐部
2:1pen
斯巴达足球俱乐部
斯拉维亚足球俱乐部
14., 周六 2018年11月10日, 11:00


Sešívaní byli od úvodu aktivnějším týmem a více drželi míč. Ovšem hned první šance domácích přinesla úvodní trefu utkání. Slavia lehce ztratila míč, následovala akce přes pravou stranu, Žížala nahrál před bránu na Patráka, který otevřel skóre zápasu.

Červenobílí ale pokračovali v aktivitě a už za pět minut se dočkali vyrovnání. Standardní situaci nejprve obrana Sparty odvrátila, míč do vápna vracel Jakub Marovič, důležitý souboj vyhrál Adam Vlasák, díky kterému se k míči dostal Lukáš Červ a povedenou ranou z voleje srovnal na 1:1!

Mladíci Slavie i nadále pokračovali ve své převaze a několikrát doslova zamkli domácí před jejich vápnem. Po přihrávce Jakuba Zeronika se ve velké příležitosti ocitl David Eichler, pálil ale nad. Ke střele zpoza vápna se dostal Jakub Zeronik, jeho ránu s velkými problémy brankář Pecháček vyrazil před sebe, kde se dobíhající hráči Slavie ale prosadit nedokázali.

V úvodu druhého poločasu mírně zavrzala komunikace mezi obranou a brankařem Jakubem Markovičem, před střídajícím Alhassanem ale nakonec obránci míč v poslední chvíli odvrátili. Velkou příležitost na druhou trefu měla Slavia po akci Jakuba Zeronika, který byl faulován ve vápně. Hlavní rozhodčí nařídil pokutový kop, ten však Matěj Vít neproměnil.

Znovu se dvakrát předvedl Jakub Zeronik, nejprve střílel nad. Ve druhé situaci přihrával před branku na Davida Eichlera, který ale v dobré situaci branku netrefil. Po jednom z ostrých soubojů a následném pádu zůstal na zemi ležet brankář sešívaných Jakub Markovič, ten se ale nakonec oklepal a mohl pokračovat ve hře. V závěru pak svůj tým také podržel, velkou příležitost měl domácí Patrák, úspěšnější byl ale právě strážce branky Slavie Jakub Markovič.

Po základní hrací době se tak v derby body dělily. Následný penaltový rozstřel zvládli lépe domácí.

Zápas se Spartou hodnotil trenér U19 Pavel Trávník: „V derby jsme byli jednoznačně lepším a fotbalovějším týmem, bohužel jsme ale zklamali v koncovce. Soupeře jsme po laciné chybě pustili do vedení, dokázali jsme ale brzy vyrovnat. Ve druhém poločase jsme pokračovali v naší hře, neproměnili jsme ale pokutový kop, a také další šance zůstaly nevyužity. Kluci podali dobrý výkon, pokud ale chcete v derby uspět, musíte proměňovat vyložené příležitosti. To se nám dnes bohužel nepovedlo,“ mrzelo trenéra týmu U19 Pavla Trávníka.

Px Tm Tm Z S B
冠军争夺战
1. 斯拉维亚足球俱乐部 35 79:26 83
2. 皮尔森足球俱乐部 35 57:32 78
3. 斯巴达足球俱乐部 35 59:33 66
4. 亚布罗内茨足球俱乐部 35 58:32 57
5. 奥斯特拉发足球俱乐部 35 39:43 47
6. 利贝雷茨足球俱乐部 35 34:32 46

积分榜

版权 © 2011-2019 布拉格斯拉维亚足球俱乐部 & eSports.cz, s.r.o. • 网站设计 tellinger.cz • RSS频道

本网站所有公开信息的版权均属于《著作权法律》所有,任何单位或个人使用或转载本网站内容前需征得本网站编者的同意
本网站发布部分信息须以引用方式转载,须提供本信息来源www.slavia.cz