比赛 斯拉维亚足球俱乐部 - 哥本哈根足球俱乐部

0:0
(0:0)
小组赛, 周四 2018年11月8日, Eden
小组赛, 周四 2018年11月8日, Eden
斯拉维亚足球俱乐部 - 哥本哈根足球俱乐部

Série zranění z nedělního derby donutila trenéra Trpišovského opět sáhnout do základní sestavy, ze které vypadli její stabilní členové Hušbauer, Coufal a v posledních zápasech i Kúdela. Na pravý kraj obrany se tak postavil od začátku Michal Frydrych, stoperskou dvojici obstaralo africké duo Ngadeu-Deli, ve středu zálohy se objevil Sýkora a v útoku stejně jako při derby Olayinka.

Slávisté začali v zaplněném Edenu rozhodně aktivněji a už v 10. minutě hledal Zmrhal ve vápně dobrým pasem Olayinku, který na balon jen těsně nedosáhl. Jen o minutu později nechala kodaňská obrana poprvé nebezpečně vypálit Miroslava Stocha, jeho polovysokou ránu ale Andersen vyrazil.

V 18. minutě pak Stoch našel zpětnou přihrávkou Frydrycha a jeho skákavou střelu musel u levé tyče vyrážet na roh opět gólman Andersen.

Dobrou půlhodinu Slavie pak završilo několik nadějných situací. Nejprve průnik středem v podání Tomáše Součka, který na pravé straně našel Jaromíra Zmrhala a jeho centr nebezpečně proletěl malým vápnem, po chvíli pak Sýkorův pokus doprostřed branky a Stochova dělovka z rohu vápna nad.

Sešívaní pak soupeře zatlačili k jeho vápnu kolem 40. minuty. Nejprve po Olayinkově průniku mohl zakončovat Zmrhal, těžká střela mu ale nesedla a o druhou šanci ho připravil obránce, další nebezpečí si pak hosté připravili sami, když N’Doye hlavou tečoval míč před Andersenem těsně nad břevno.

Hosté se k prvnímu ohrožení branky dostali až minutu před koncem poločasu. Peter Ankersen si míč navedl z prav strany na střed hřiště a přes Stocha dokázal vypálit, přízemní střela ale proletěla jen vedle vzdálenější tyče.

Ani ve druhé půli se hosté nijak zvlášť netlačili k brance Slavie a přenechali iniciativu sešívaným. Po několika nebezpečných závarech, které ale vyloženou šancí neskončily, se v 61. minut dostal ke střele zpoza vápna po Bořilově přihrávce aktivní Stoch, levačkou ale poslal míč nad bránu. O dvě minuty později se o podobnou střelu pokusil Traoré, ani on ale mezi tři tyče nezamířil.

V 70. minutě pak jeden z obránců zblokoval Stochův pokus na hranici vápna rukou a k přímému kopu se postavil jak jinak než čerstvě povolaný slovenský reprezentant, svou střelu ale poslal vedle zdi do míst, kam zvládl doskočit připravený Andersen.

Jindřich Trpišovský poslal na hřiště namísto Sýkory a Zmrhala Balutu se Škodou a více než 18 700 fanoušků v Edenu vidělo v posledních 15 minutách snahu sešívaných o rozhodující branku, Kodaň se ale zatáhla v devíti hráčích, rozbíjela postupné útoky sešívaných a spoléhala se jen na dlouhé nákopy na N’Doyeho.

Červenobílým se přesto ani v tříminutovém nastavení další šanci vytvořit nepodařilo a se zcela neškodnou Kodaní tak bohužel jen remizovali 0:0. Znamená to, že v tabulce skupiny C zůstávají na druhém – postupovém – místě za Zenitem, který remizoval 1:1 v Bordeaux.

0:0

阵容

斯拉维亚足球俱乐部

Kolář – Frydrych, Ngadeu, Deli, Bořil – Souček, Traoré – Stoch, Sýkora (79. Baluta), Zmrhal (C) (79. Škoda) – Olayinka

哥本哈根足球俱乐部

Andersen – Ankersen, Vavro, Bjelland, Boilesen (35. Bengtsson) – Skov (64. Thomsen), Greguš, Zeca (C), Falk (79. Wind) – Pieros, N'Doye

比赛细节

上座率
18702
黄牌
Ngadeu, Bořil - N'Doye
裁判
Gestranius – Aravirta, Alakare (FIN)

图片

新闻

捷克杯:斯拉维亚8:0狂胜高堡

26.09.2019
在捷克杯第三轮的比赛中,斯拉维亚在济之科夫体育场迎战高堡足球俱乐部。

更多新闻