比赛细节

阵容 斯拉维亚足球俱乐部

Kolář – Frydrych, Ngadeu, Deli, Bořil – Souček, Traoré – Stoch, Sýkora (79. Baluta), Zmrhal (C) (79. Škoda) – Olayinka

阵容 哥本哈根足球俱乐部

Andersen – Ankersen, Vavro, Bjelland, Boilesen (35. Bengtsson) – Skov (64. Thomsen), Greguš, Zeca (C), Falk (79. Wind) – Pieros, N'Doye

上座率

18702

半场

0:0

斯拉维亚足球俱乐部
哥本哈根足球俱乐部
0:0
斯拉维亚足球俱乐部
哥本哈根足球俱乐部
小组赛, 周四 2018年11月8日, 21:00


Série zranění z nedělního derby donutila trenéra Trpišovského opět sáhnout do základní sestavy, ze které vypadli její stabilní členové Hušbauer, Coufal a v posledních zápasech i Kúdela. Na pravý kraj obrany se tak postavil od začátku Michal Frydrych, stoperskou dvojici obstaralo africké duo Ngadeu-Deli, ve středu zálohy se objevil Sýkora a v útoku stejně jako při derby Olayinka.

Slávisté začali v zaplněném Edenu rozhodně aktivněji a už v 10. minutě hledal Zmrhal ve vápně dobrým pasem Olayinku, který na balon jen těsně nedosáhl. Jen o minutu později nechala kodaňská obrana poprvé nebezpečně vypálit Miroslava Stocha, jeho polovysokou ránu ale Andersen vyrazil.

V 18. minutě pak Stoch našel zpětnou přihrávkou Frydrycha a jeho skákavou střelu musel u levé tyče vyrážet na roh opět gólman Andersen.

Dobrou půlhodinu Slavie pak završilo několik nadějných situací. Nejprve průnik středem v podání Tomáše Součka, který na pravé straně našel Jaromíra Zmrhala a jeho centr nebezpečně proletěl malým vápnem, po chvíli pak Sýkorův pokus doprostřed branky a Stochova dělovka z rohu vápna nad.

Sešívaní pak soupeře zatlačili k jeho vápnu kolem 40. minuty. Nejprve po Olayinkově průniku mohl zakončovat Zmrhal, těžká střela mu ale nesedla a o druhou šanci ho připravil obránce, další nebezpečí si pak hosté připravili sami, když N’Doye hlavou tečoval míč před Andersenem těsně nad břevno.

Hosté se k prvnímu ohrožení branky dostali až minutu před koncem poločasu. Peter Ankersen si míč navedl z prav strany na střed hřiště a přes Stocha dokázal vypálit, přízemní střela ale proletěla jen vedle vzdálenější tyče.

Ani ve druhé půli se hosté nijak zvlášť netlačili k brance Slavie a přenechali iniciativu sešívaným. Po několika nebezpečných závarech, které ale vyloženou šancí neskončily, se v 61. minut dostal ke střele zpoza vápna po Bořilově přihrávce aktivní Stoch, levačkou ale poslal míč nad bránu. O dvě minuty později se o podobnou střelu pokusil Traoré, ani on ale mezi tři tyče nezamířil.

V 70. minutě pak jeden z obránců zblokoval Stochův pokus na hranici vápna rukou a k přímému kopu se postavil jak jinak než čerstvě povolaný slovenský reprezentant, svou střelu ale poslal vedle zdi do míst, kam zvládl doskočit připravený Andersen.

Jindřich Trpišovský poslal na hřiště namísto Sýkory a Zmrhala Balutu se Škodou a více než 18 700 fanoušků v Edenu vidělo v posledních 15 minutách snahu sešívaných o rozhodující branku, Kodaň se ale zatáhla v devíti hráčích, rozbíjela postupné útoky sešívaných a spoléhala se jen na dlouhé nákopy na N’Doyeho.

Červenobílým se přesto ani v tříminutovém nastavení další šanci vytvořit nepodařilo a se zcela neškodnou Kodaní tak bohužel jen remizovali 0:0. Znamená to, že v tabulce skupiny C zůstávají na druhém – postupovém – místě za Zenitem, který remizoval 1:1 v Bordeaux.

Px Tm Tm Z S B
冠军争夺战
1. 斯拉维亚足球俱乐部 35 79:26 83
2. 皮尔森足球俱乐部 35 57:32 78
3. 斯巴达足球俱乐部 35 59:33 66
4. 亚布罗内茨足球俱乐部 35 58:32 57
5. 奥斯特拉发足球俱乐部 35 39:43 47
6. 利贝雷茨足球俱乐部 35 34:32 46

积分榜

版权 © 2011-2019 布拉格斯拉维亚足球俱乐部 & eSports.cz, s.r.o. • 网站设计 tellinger.cz • RSS频道

本网站所有公开信息的版权均属于《著作权法律》所有,任何单位或个人使用或转载本网站内容前需征得本网站编者的同意
本网站发布部分信息须以引用方式转载,须提供本信息来源www.slavia.cz