比赛 斯拉维亚足球俱乐部 - 赫拉德茨克拉洛韦足球俱乐部

0:2
(0:2)
第15轮, 周一 2018年11月12日, Xaverov
第15轮, 周一 2018年11月12日, Xaverov
斯拉维亚足球俱乐部 - 赫拉德茨克拉洛韦足球俱乐部
Goals: 14. Vorobev, 22. Miker

Z kádru A-týmu nastoupili v základní sestavě Jakub Jugas a Marko Alvir, který se vrací zpátky do hry po zranění.

Sešívaní vstoupili do zápasu dobře a soupeře zamáčkli před jeho brankou. První nebezpečnou střelu vyslal Jan Havránek, brankář ji vyrazil na roh. Po něm zakončoval v dobré pozici nad Jakub Jugas. Po dalším z rohových kopů zakončoval opět Jakub Jugas, ani tentokrát si jeho střela nenašla cestu do sítě.

Ve 12. minutě vyslal nebezpečnou střelu z přímého kopu Marko Alvir, Mach také tentokrát vytáhl míč na roh. Bohužel tak udeřili hosté. Po dlouhém nákopu Hradce Králové chyboval brankář Denis Radimský, při svém vyběhnutí míč netrefil, Vorobev pak už jen uklízel míč do odkryté branky.

První inkasovaná branka Slavii nepoložila a i dále se červenobílí hnali dopředu, znovu ale udeřil Hradec. Krásnou ranou z přímého kopu zvyšoval na 2:0 Miker. 

Do šaten se tak šlo za stavu 2:0 pro hosty z Hradce Králové.

V druhém poločase už nebyli sešívaní tak nebezpeční, za zmínku stojí další střela Marka Alvira z přímého kopu, která skončila opět rohovým kopem. Velkou šanci měl také Farid Nabiyev, který hlavičkoval po centru Jana Fukaly, také tentokrát byl gólman hostů úspěšní. Také hradečtí si vypracovali zajímavé příležitosti, skóre se už ale neměnilo.

Hradec Králové tak na Xaverově porazil juniorku Slavie 2:0.

Zápas s Hradcem Králové hodnotil asistent trenéra Martin Hyský: „Velmi dobře jsme začali, bylo to energické a živé. Kopali jsme dobře standardní situace. Byli jsme lepší, vypracovali jsme si dvě nebo tři dobré příležitosti. Když se takhle dobře začne, tak je třeba z toho vytěžit gól. Bohužel jsme v koncovce nezachovali klid a gól jsme nedali. Prakticky z prvního útoku po velké chybě brankáře Denise Radimského jsme dostali gól. Kluci cítili, že jsou lepší, ale gól, který přišel šest minut poté, hodně otřásl naší psychikou. Všichni jsme ale cítili, že se to dá otočit. Na umělé trávě to je úplně jiný fotbal. Vše je těsné. Góly mohou padat rychle za sebou. Ve druhém poločase nám ale trochu došly síly. Už to nebylo tak energické, přesnosti tam také moc nebylo. Soupeř proti nám byl také fyzicky vyspělejší, měli starší hráče. To ale není výmluva. Ve druhém poločase měl soupeř také velké příležitosti, které neproměnil. Nám už se nepovedlo dát kontaktní gól, ačkoliv jsme dvě velké šance měli. Kdybychom dali kontaktní gól, tak bychom to zdramatizovali. To se nám ale nepovedlo. Jsme zklamaní. Cítili jsme, že se to dalo uhrát s lepším výsledkem. Mrzí nás, že se to nepovedlo. Gól jsme dostali po velké individuální chybě, to mužstvo hodně poznamenalo,“ hodnotil utkání Martin Hyský.

0:2

阵容

斯拉维亚足球俱乐部

Radimský - Havránek, Jugas (62. Azilinon), Walter, Mitrano (50. Fukala) - Mach - Janoušek (76. Slanina), Alvir (85. Bjeloš), Vaněk, Vejvar - Nabiyev (88. Šilhan)

赫拉德茨克拉洛韦足球俱乐部

Mach – Miker, Gjinollari, Petřík, Bičiště (85. Střelec), Soukeník, Kropáček, Kvída, Vobejda, Finěk, Vorobev

比赛细节

进球
14. Vorobev, 22. Miker
黄牌
Mach
裁判
Mikyska - Polák, Pfeifer

新闻

预备队迎来夏季联赛

15.05.2020
本赛季结束之前,斯拉维亚预备队将在夏季联赛中踢友谊赛。

北京中赫国安的球员现身斯拉维亚预备队

07.12.2018
张博凌和谢龙飞两位北京中赫国安的球员上个月来到斯拉维亚。他们和斯拉维亚U21队一起训练,而且出战了捷克全国U21联赛的比赛。

斯拉威亚队在比利亚雷亚尔获得了珍贵的一分

20.10.2017
比利亚雷亚尔 - 本赛季欧洲联赛的第三场比赛中,斯拉威亚表现得相当精彩,比赛开始30分钟后,斯拉维亚以2:0领先,上半场结束前最后的两分钟时,比利亚雷亚尔队续打了进两个球将比分拉平。后半场双方未能进球,比分不变,双方同得一分。

更多新闻