比赛 斯拉维亚足球俱乐部 - 杜克拉足球俱乐部

2:3
(2:1)
第10轮, 周一 2018年10月1日, Xaverov
第10轮, 周一 2018年10月1日, Xaverov
斯拉维亚足球俱乐部 - 杜克拉足球俱乐部
Goals: 15. vlastní, 39. Slanina – 29. a 75. Douděra, 86. D. Souček

Za sešívané nastoupili z kádru A-týmu Martin Vantruba a Matěj Valenta. Na druhé straně nastoupilo také několik hráčů z áčka.

Od úvodu utkání se hrálo v solidním tempu, větším šancím ale bránily nepřesnosti v závěrečné fázi. Patnáctá minuta už přinesla úvodní gól zápasu. Matěj Valenta pronikal po pravé straně do vápna, ostrou přihrávkou přihrál pod sebe a míč si do vlastní branky srazil jeden z bránicích hráčů Dukly.

Utkání pokračovalo v nastoleném trendu, příliš příležitostí ale k vidění nebylo. Hosté srovnali ve 29. minutě, kdy David Douděra vyhrál souboj o odražený míč a střelou na bližší tyč překonal Martin Vantrubu. 

O deset minut později si sešívaní vzali vedení zpět. Po centru ze strany se míč dostal k Milanu Slaninovi, který z bezprostřední blízkosti uklidil míč do sítě. Do kabin se tak šlo za vedení Slavie 2:1.

Dukla se ve druhé půli snažila o vyrovnání, Slavia pak hrozila z rychlých protiútoků. Srovnáno mohlo být po akci hostů, střela šajtlí z kopačky útočícího hráče Dukly ale mířila vedle. Mimo tři tyče zakončovala také Slavia, konkrétně to byl Vojtěch Šilhan, který se ocitl po přihrávce Matěje Valenty osamocen v pokutovém území.

Hosté se dočkali v 75. minutě, po průniku přišla zleva přihrávka do vápna, míč prošel na zadní tyč k nohám Davida Douděry, který vyrovnal na 2:2. V 77. minutě pak viděl červenou kartu Alexandr Bárta, který skluzem zastavil nadějnou šanci Dukly a byl vyloučen.

Rozhodující akce zápasu přišla v 86. minutě. Zleva prošel na střed bývalý hráč Slavie Daniel Souček, připravil si míč na střelu a přesnou ranou k přední tyči potřetí rozvlnil síť za zády Martina Vantruby. Sešívaní už nedokázali zareagovat a Dukle podlehli 2:3.

Další kolo čeká na juniorku 8. 10., kdy od 15:00 nastoupí na půdě Bohemians Praha 1905.

Zápas hodnotil asistent trenéra Ivo Knoflíček: „Dnes jsme nastoupili proti kvalitě, soupeř měl několik hráčů z A-týmu. Začali jsme ale dobře a agresivně. Po půli jsme vedli 2:1. Ve druhém poločase nás soupeř svou kvalitou přitlačil, ale byly tam situace, ze kterých jsme mohli dát gól. Pak jsme inkasovali na 2:2, následovala velká chyba před vápnem, kde jsme faulovali soupeře a dostali jsme červenou kartu. Soupeř toho využil a dal na 3:2,“ řekl k utkání Ivo Knoflíček.

2:3

阵容

斯拉维亚足球俱乐部

Vantruba - Bárta, Drozda, Petrák, Mitrano - Valenta (76. Vaněk), Macháček - Slanina (65. Havránek), Nabiyev (85. Janoušek), Vejvar - Šilhan (65. Azilinon)

杜克拉足球俱乐部

Hruška – Douděra, Ostojič, Mašek, Souček, Mentberger, Kubů (60. Šolaja), Bezdička (60. Janko), Bilovský (89. Bobál), Vyleta (74. Burget), Palacios (60. Štursa)

比赛细节

进球
15. vlastní, 39. Slanina – 29. a 75. Douděra, 86. D. Souček
黄牌
Bezdička, Doduěra, Burget
红牌
77. Bárta
裁判
Petřík – Koval, Melichar

图片

新闻

预备队迎来夏季联赛

15.05.2020
本赛季结束之前,斯拉维亚预备队将在夏季联赛中踢友谊赛。

北京中赫国安的球员现身斯拉维亚预备队

07.12.2018
张博凌和谢龙飞两位北京中赫国安的球员上个月来到斯拉维亚。他们和斯拉维亚U21队一起训练,而且出战了捷克全国U21联赛的比赛。

斯拉威亚队在比利亚雷亚尔获得了珍贵的一分

20.10.2017
比利亚雷亚尔 - 本赛季欧洲联赛的第三场比赛中,斯拉威亚表现得相当精彩,比赛开始30分钟后,斯拉维亚以2:0领先,上半场结束前最后的两分钟时,比利亚雷亚尔队续打了进两个球将比分拉平。后半场双方未能进球,比分不变,双方同得一分。

更多新闻