比赛细节

報告 博莱斯拉夫足球俱乐部

Šeda – Křapka, Takács, Král, Keresteš – Hubínek (82. Přikryl), Hůlka (C) – Pauschek (60. Jaroslav Diviš), Ladra (89. Jiří Valenta), Konaté – Komličenko

報告 斯拉威亚足球俱乐部

Kolář – Frydrych, Ngadeu, Pokorný, Zelený – Souček – Baluta, Stoch (90. Bořil), Hušbauer, Olayinka (58. Zmrhal) – Škoda (C) (81. Tecl)

上座率

4932

半场

0:1

博莱斯拉夫足球俱乐部
斯拉威亚足球俱乐部
0:1
博莱斯拉夫足球俱乐部
斯拉威亚足球俱乐部
4.轮次, 周五 10.8.2018, 18:30


Vzhledem k rychlému sledu zápasů trenér Trpišovský vůbec poprvé v sezoně výrazněji sáhl do sestavy. V obraně se tak až na Ngadeua představili „nováčci“ – Frydrych, Pokorný a Zelený, v záloze se pak poprvé od začátku objevili Olayinka s Balutou.

Zápas začali lépe domácí a už ve 3. minutě se dostali do velké šance, když do našeho vápna z pravé strany prošel Pauschek a našel zpětnou přihrávkou Hubínka, jeho pokus ale zablokoval Pokorný a následnou neméně nebezpečnou dorážku Komlichenka vyhlavičkoval z brankové čáry Souček.

Ještě do desáté minuty se ovšem k ohrožení branky dostala i Slavia. Nejprve to pravačkou zkoušel ze 22 metrů Stoch, po zemi ale poslal míč jen vedle levé tyče. O dvě minuty později se pak do odraženého balonu opřel zpoza vápna Hušbauer, jeho ránu ale zblokoval jeden z obránců Boleslavi.

Ve 12. minutě se pak po Frydrychově centru pokusil trefit balon nůžkami Olayinka, míč se ale jen odrazil na nohy Milana Škody, jehož pokus byl jedním obránců ztečován na roh. Po jeho zahrání se k další hlavičce probojoval Škoda, o zem ale poslal míč jen do Šedových rukavic.

Těsně před koncem 20. minuty pak pěknou akci na pravé straně předvedli Baluta se Stochem, když druhý jmenovaný našel toho prvního kolmicí ve vápně, střelu rumunského záložníka ale dokázal gólman Šeda vyrazit na roh.

Domácí se do další šance dostali až ve 22. minutě díky Kerestešově přímému kopu, Královu střelu uvnitř vápna ale stačil v samém zárodku zablokovat Ngadeu. Hlušší pasáž zápasu pak až ve 33. minutě přerušila domácí šance, kdy po Hubínkově centru musel Komlichenkovu hlavičku vytáhnout na rohový kop Kolář.

Pak už se ale radovali červenobílí. Dlouhou přihrávku Michaela Ngadeu si ve vápně našel Milan Škoda, ve výskoku překonal brankáře Šedu a hlavou otevřel skóre utkání.

Těsně před koncem poločasu se ještě Slavii naskytla možnost rychlého brejku a po Frydrychově centru se do balonu na malém vápně v pádu opřel Olayinka, svou hlavičku ale nasměroval jen nad branku.

Sešívaní začali druhou půli velkým závarem. Po pěti minutách hry se z levé strany probil do vápna Jaroslav Zelený a naznačením střely si položil dva hráče, namísto střely ale zvolil posunutí na volného Hušbauera, který vystřelit nedokázal, a následné pokusy Součka a Stocha zablokovala domácí obrana.

Jen o chvíli později mohla na druhé straně zahrávat Boleslav přímý kop z 22 metrů, Komlichenkovi se sice podařilo balon procedit skrz zeď, po teči jednoho ze slávistů ale proletěl jen půl metru vedle levé tyče.

Šancí bylo ve druhé půli k vidění obecně méně, Slavia zkoušela štěstí střelami zpoza vápna, Boleslav prudkými centry z křídel. Tak jako v 69. minutě, kdy jeden nebezpečný skákavý vyslal Konaté a Kolář měl štěstí, že před jeho zákrokem balon nikdo netečoval. V 71. minutě se pak k nebezpečné dorážce dostal Tomáš Ladra a míč z jeho nohy ztečoval těsně vedle branky skluzující Zelený.

V 85. minutě pak další závar před naší brankou skončil pokusem střídajícího Tomáše Přikryla, od jehož pravačky ale míč zamířil vysoko nad bránu. Do obrovské šance se pak ještě v nastaveném čase dostal Konaté, na kterého prošel dlouhý centr z pravé strany, z úhlu ale poslal balon jen vysoko nad branku Ondřeje Koláře.

Sešívaní tak i ve druhém venkovním zápase udrželi čisté konto a v Boleslavi vyhráli nejtěsnějším výsledkem 1:0. Už v úterý je čeká veledůležitá odveta předkola Ligy mistrů na půdě Dynama Kyjev.

P Tm Tm Z S B
1. 斯拉威亚足球俱乐部 18 46:16 46
2. 皮尔森足球俱乐部 18 27:14 42
3. 亚布罗内茨足球俱乐部 18 38:16 33
4. 俄斯特拉发足球俱乐部 18 25:15 33
5. 斯巴达足球俱乐部 18 29:15 31
6. 兹林足球俱乐部 18 24:20 30
7. 利贝雷茨足球俱乐部 17 16:15 24
8. 博莱斯拉夫足球俱乐部 18 35:34 22
9. 特普利采足球俱乐部 18 19:24 22
10. 普里布拉姆足球俱乐部 18 23:42 19
11. 波西米亚足球俱乐部 18 18:27 18

积分榜

Copyright © 2011-2018 SK Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. • Webdesign tellinger.cz • RSS kanál

本网站所有公开信息的版权均属于《著作权法律》所有,任何单位或个人使用或转载本网站内容前需征得本网站编者的同意
本网站发布部分信息须以引用方式转载,须提供本信息来源www.slavia.cz