比赛细节

阵容 斯拉维亚足球俱乐部

Otáhal - Schnürer (46. Havrda), Drozda, Stropek, Kovařík - Badocha (46. A. Lauricella), Bucha, Sintean (71. Čvančara) - Vejvar, Nabiyev (81. Stehno) , Trapanovski (8. M. Lauricella)

阵容 赫拉德茨克拉洛韦足球俱乐部

Mach – Pajer, Miker (90. Kundrt), Chocholatý, Trávníček, Zorvan, Shejbal (68. Brokeš), Střelec (36. Vukčevič), Patrick (77. Gjinollari), Bederka, Jukl

半场

1:2

比赛数据

Branky: 1. Vejvar, 83. Drozda - 34. Zorvan, 45. Jukl

斯拉维亚足球俱乐部
赫拉德茨克拉洛韦足球俱乐部
2:2
斯拉维亚足球俱乐部
赫拉德茨克拉洛韦足球俱乐部
7.轮次, 周一 2017年9月11日, 11:00


Vstup do utkání se sešíváným povedl náramně! Jan Vejvar dostal přihrávku mezi obránce a umístěnou střelou otevřel skóre hned v první minutě zápasu. Blízko dvoubrankového vědění byla Slavia ve 14. minutě, Pavel Bucha napřáhl z hranice vápna, míč z jeho kopačky skončil na tyči branky.

Ve 26. minutě se domácím fanouškům ukázal Farid Nabiyev, který se dostal jako první k odraženému míči a střelou z voleje protáhl gólmana hostů. V další velké šanci byl Jan Vejvar, po rychlém protiútoku vedeném Ondřeje Badochou se dostal míč doprava na Farida Nabiyeva, který krásnou přízemní přihrávkou našel na zadní tyči Jana Vejvara, ten ale branku minul.

Ke slovu se tak dostali hosté a hned to znamenalo vyrovnání. Filip Zorvan se uvolnil ve vápně a prudkou střelou do šibenice nedal Martinu Otáhalovi šanci. V závěru poločasu dokonal Hradec Králové obrat. Ke střele zpoza vápna de dostal Robert Jukl a povedenou střelou k zadní tyčí stanovil poločasové skóre na 1:2.

Ve 48. minutě byla Slavia blízko vyrovnání, pěkný centr Petra Kovaříka našel hlavu Farida Nabiyeva, který ale mířil těsně vedle. Do další šance se dostal Jan Vejvar, který vyvezl míč z vlastní poloviny, proklouzl mezi dvěma obránci, zakončoval však mimo branku.

67. minuta přinesla zakončení Marca Lauricelly, který se z první opřel do odraženého míče, svou střelou jen těsně minul šibenici. Vyrovnání konečně přišlo v 83. minutě. Centr Pavla Buchy našel na zadní tyči Libora Drozdu, který ve svém druhém startu za juniorku vstřelil premiérovou a důležitou trefu, svou hlavičkou totiž srovnal na konečných 2:2.

Závěr utkání se hrál ve velkém tempu, oba týmy chtěly z utkání vytěžit tři body. Blíže tomu byli sešívání, nejprve se po individuální akci ocitl sám před brankářem Jan Vejvar, úspěšnější ale byl gólman hostů. V samotném závěru utkání prodloužil dlouhý aut Petra Kovaříka Daniel Stropek na Marca Lauricellu, který nůžkami trefil břevno branky Hradce.

V utkání 7. kola Juniorské ligy tak Slavia remizovala s Hradcem Králové 2:2.

Utkání proti Hradci Králové hodnotil trenér Pavel Řehák: ,,Proti silnému soupeři jsme výborně odstartovali. Pro nás je dobře, že jsme se utkali s tak těžkým soupeřem, chceme se v zápasech zocelovat a co nejrychleji naučit hrát dospělý fotbal. Silného soupeře v podobě Hradce jsme přivítali, měli jsme dobrý start, za stavu 1:0 jsme mohli dát další branky, bohužel se nám to nepovedlo. Hradec Králové naší nedůsledností utkání otočil. Při obou gólech jsme nevystoupili proti střílejícím hráčům. Myslím si, že v zápase jsme měli šancí více, nakonec nás ztráta bodů mrzí, ale pro nás to byl dobrý zápas." pochválil úroveň utkání Pavel Řehák.
Px Tm Tm Z S B
冠军争夺战
1. 斯拉维亚足球俱乐部 34 77:25 80
2. 皮尔森足球俱乐部 34 56:31 77
3. 斯巴达足球俱乐部 34 58:31 66
4. 亚布罗内茨足球俱乐部 34 57:32 54
5. 利贝雷茨足球俱乐部 34 34:31 46
6. 奥斯特拉发足球俱乐部 34 38:42 46

积分榜

版权 © 2011-2019 布拉格斯拉维亚足球俱乐部 & eSports.cz, s.r.o. • 网站设计 tellinger.cz • RSS频道

本网站所有公开信息的版权均属于《著作权法律》所有,任何单位或个人使用或转载本网站内容前需征得本网站编者的同意
本网站发布部分信息须以引用方式转载,须提供本信息来源www.slavia.cz