比赛细节

阵容 博莱斯拉夫足球俱乐部

Vejmola – Pauschek, Da Silva, Stronati, Fleišman (C) – Takács, Levin – Jánoš (53. Chramosta), Přikryl (87. Nečas), Mareš (75. Mebrahtu) – Železník

阵容 斯拉维亚足球俱乐部

Pavlenka – Frydrych, Lüftner, Deli, Bořil – Tecl (61. Mingazov), Hušbauer, Ngadeu, Zmrhal (90. van Buren) – Mešanovič (67. Ščuk), Škoda (C)

上座率

5000

半场

0:1

比赛数据

Branky: 89. Chramosta - 11. Ngadeu, 85. Mingazov
ŽK: Lüftner (SLA)
Rozhodčí: Zelinka - Paták, Kotík

博莱斯拉夫足球俱乐部
斯拉维亚足球俱乐部
1:2
博莱斯拉夫足球俱乐部
斯拉维亚足球俱乐部
29.轮次, 周六 2017年5月20日, 17:00


Už ve 3. minutě si na levé straně vyměnil Bořil míč se Zmrhalem a nacentroval do vápna, tam ale Škoda hlavičkoval v záklonu a míč poslal daleko vedle branky, kterou strážil Luděk Vejmola.

Za další dvě minuty se Škoda odvážně položil tentokrát do Teclova centru, ostrou hlavičku ale poslal pro změnu jen nad Vejmolovu bránu.

Třetí podobná šance pak připadla na hlavu Michaela Lüftnera, který ovšem po Hušbauerově standardce zamířil podobně jako o malou chvíli dříve Škoda.

Obrovská šance Slavie přišla v 10. minutě. Tecl po pravé straně přešel přes dva hráče a naše ve vápně Mešanoviče. Ten v obležení dvou soupeřů propasíroval míč patičkou na Škodu a náš kapitán ho ještě posunul za sebe na Zmrhala, jeho ránu ale stačil jeden z obránců srazit nad branku.

Hned z následujícího rohu ale Slavia udeřila. Zmrhal poslal přesný centr na malé vápno, kam nestačil vyběhnout gólman Vejmola, a Michael Ngadeu nechytatelnou hlavičkou téměř protrhl síť.

Domácí se před Pavlenku poprvé pořádně podívali až po 25 minutách, před Přikrylem ale dobře zasáhl Deli a série standardních situací větší šanci nepřinesla.

Po půlhodině hry nebezpečně pálil boleslavský Přikryl, jeho křížná střela ale minula pravou tyč Pavlenkovy brány. O pár minut později se do Hušbauerova centru z přímého kopu opřel znovu Lüftner, stejně jako v úvodu zápasu ale zamířil nad.

Hned na úvod druhé půle musel Pavlenka řešit nepříjemný centr Pauscheka

V 50. minutě vybojoval na levé straně míč Hušbauer a posunul před sebe na Škodu. Jeho polovysoký centr proletěl až na zadní tyč na Mešanoviče, který ale v těžké pozici zamířil mimo.

Slavia pak Boleslav neuvěřitelně zmáčkla a před Vejmolu létal jeden balon za druhým. Škodovi ale zakončení po Zmrhalově centru nevyšlo a Mešanoviče o pár vteřin později vychytal boleslavský Brankář. Na závěr celé akce pak mohl pálit Frydrych, jeho ránu ale zablokoval jeden z obránců.

I na druhé straně se ale musel mít Pavlenka na pozoru. Nejprve před ním proletěl Přikrylův střílený centr, na který těsně nedosáhl Mareš, o chvíli později pak po závaru náš gólman fantasticky vytáhl Železníkovu střelu z 10 metrů.

K další obrovské šanci se Boleslav dostala v 63. minutě, kdy po nedorozumění v naší obraně vlétl do vápna Chramosta a špičkou stačil míč obstřelit kolem Pavlenky, naštěstí ale mířil metr vedle bližší tyče.

Tempo zápasu postupně začala udávat Mladá Boleslav, která hrozila z dlouhých balonů za obranu a standardních situací. Po jedné takové v 70. minutě posílal Mareš míč na zadní tyč, kde jen těsně nedosáhl Železník.

Hra se pak vyrovnala, další vzrušení přinesl až v 80. minutě Bořil, který napřáhl za velkým vápnem a svoji střelu otřel o břevno boleslavské brány. Prakticky z protiútoku se ale přes naši obranu prokličkoval do vápna aktivní Přikryl a Pavlenka musel vytáhnout další skvělý zákrok, když jeho ránu reflexivně vyboxoval.

Vedení Slavie dokázal pak po rychlém brejku v 85. minutě zdvojnásobit Ruslan Mingazov. Škoda vyslal po levém křídle Bořila a ten našel ve vápně Ščuka, který ještě posunul na pravou stranu na Mingazova. Našemu záložníkovi sice pokus o střelu z první nesedl, míč si ale dokázal ještě posunout na střed a levačkou propálil Vejmolu.

Slavia v tu chvíli díky průběžnému nerozhodnému výsledku Plzně v Brně byla blízko titulu, Boleslav ale ještě dokázala zápas zdramatizovat, když se po Železníkově prodloužení trefil střelou na zadní tyč Jan Chramosta.

Sešívaní ale nakonec udrželi výsledek 2:1, když v nastaveném čase ještě Vejmola vychytal Hušbauerův samostatný únik. Bohužel tři body nakonec brala v Brně i Viktoria a o mistrovi tak rozhodne až úplně poslední kolo. Slavia na Strahově v sobotu 27. května od 17 hodin přivítá právě Brno.
P Tm Tm Z S B
1. 斯拉维亚足球俱乐部 28 70:21 69
2. 皮尔森足球俱乐部 28 42:26 64
3. 斯巴达足球俱乐部 28 48:24 54
4. 亚布罗内茨足球俱乐部 28 49:25 48
5. 奥斯特拉发足球俱乐部 28 36:32 42
6. 利贝雷茨足球俱乐部 28 29:24 39
7. 博莱斯拉夫足球俱乐部 28 47:42 38
8. 奥洛莫乌茨足球俱乐部 28 34:41 37
9. 兹林足球俱乐部 28 31:37 36
10. 特普利采足球俱乐部 28 32:40 35
11. 奥帕瓦足球俱乐部 28 39:44 33

积分榜

版权 © 2011-2019 布拉格斯拉维亚足球俱乐部 & eSports.cz, s.r.o. • 网站设计 tellinger.cz • RSS频道

本网站所有公开信息的版权均属于《著作权法律》所有,任何单位或个人使用或转载本网站内容前需征得本网站编者的同意
本网站发布部分信息须以引用方式转载,须提供本信息来源www.slavia.cz