比赛细节

阵容 斯拉维亚足球俱乐部

Pavlenka – Frydrych, Lüftner, Deli (56. Barák), Flo – Ngadeu – Sýkora (74. Mingazov), Hušbauer, Ščuk, Zmrhal (63. Mešanovič) – Škoda

阵容 亚布罗内茨足球俱乐部

Hrubý – Jankovič, Pernica, Beneš, Zelený – Hübschman – Diviš, Kubista, Pospíšil (90. Breda), Trávník – Mihálik (74. Považanec)

上座率

15873

半场

0:0

比赛数据

Branky: 90. Mešanovič - 73. Lüftner (vl.)
ŽK: Ščuk, Hušbauer - Hrubý, Kubista
Rozhodčí: Zelinka - Paták, Antoníček

斯拉维亚足球俱乐部
亚布罗内茨足球俱乐部
1:1
斯拉维亚足球俱乐部
亚布罗内茨足球俱乐部
26.轮次, 周日 30.4.2017, 17:30


Jako první se k šanci dostali slávisté, když Frydrych našel dlouhým pasem ve vápně Škodu, jeho hlavičce ale chyběl důraz a Hrubý ji bez větších potíží chytil.

Po jedenácti minutách hry se ke střele po nedůrazném Deliho odkopu dostal Trávník, Frydrychova teč ale dokázala balon zpomalit a Pavlenka neměl výraznější práci. Krátce poté pálil rovněž zpoza vápna v avizované výhodě Mihálik, mířil ale vysoko nad.

Po čtvrthodině hry vyslal Frydrych dopředu křížným pasem Zmrhala, jeho pokus ale zablokoval vracející se obránce a obrana hostů zlikvidovala i následný Hušbauerův akrobatický pokus.

V 17. minutě přišla první vyložená šance, když se ke střele z 16 metrů krásně prokličkoval Hušbauer, svůj pokus ale opřel jen do jednoho z obránců. K dorážce z velkého vápna se ještě dostal Zmrhal, jeho tvrdou střelu ale gólman Hrubý vyrazil.

Do obrovské šance se na druhé straně dostala dvojice jabloneckých hráčů, která unikla slávistické obraně. Mihálik našel před brankou úplně volného Trávníka, proti němu ale skvěle vyběhl Pavlenka, využil pomalejšího zpracování jabloneckého útočníka a jeho následnou střelu schoval pod svým tělem.

O chvíli později zkoušel po rychlé akci Slavie štěstí z 25 metrů Ngadeu, pravačkou ale zamířil metr vedle levé tyče.

První půle byla v Edenu svědkem tvrdého fotbalu a k dalšímu ohrožení brány se dostal až ve 39. minutě Ščuk, svou dělovku z 20 metrů ale poslal těsně nad. O chvíli později si na velkém vápně krásně narazili Sýkora se Škodou, střela prvního jmenovaného z voleje ale přišla ve chvíli, kdy měl míč lehce za sebou, a zamířila proto daleko vedle vzdálenější tyče.

Krátce před pauzou se ještě na centr Floa vyšrouboval Škoda, svou hlavičku ale poslal v záklonu nad.

Podobnou tutovku jako v první půli si jablonečtí vytvořili i na začátku druhého poločasu, když sešívaní propadli na půlce a na Pavlenku se sám řítil Kubista, i tentokrát ale náš gólman skvěle zmenšil prostor a nohama vykopl střelu jabloneckého útočníka.

Na počátku 58. minuty předvedli slávisté nádherný „ťukes“ na velkém vápně a po ose Hušbauer – Škoda – Frydrych se míč dostal zpět ke Škodovi, jeho střelu z první ale zablokoval před ním stojící obránce.

V minutě 63. se k nenápadné střele mezi dvěma sešívanými obránci dostal Jaroslav Diviš, jeho oblouček ale zapadl ár metrů vedle levé Pavlenkovy tyče.

V 73. minutě Slavii potřetí zachránil Jiří Pavlenka. Míč se odrazil za naši obranu k Jaroslavu Divišovi, který šel z pravé strany sám na bránu, Pavlenka ale jeho přízemní střelu skvěle vyrazil.

V téže minutě už byl ale Pavlenka bezmocný, když ho ale paradoxně překonal vlastní hráč. Už to vypadalo, že si slávistický brankář dojde pro polovysoký centr z pravé strany, těsně před Pavlenkou ale vložil do přihrávky hlavu Michael Lüftner a nešťastně srazil míč do protipohybu našeho brankáře.

Že má Pavlenka opravdu formu, dokázal pak v 78. minutě proti Trávníkově střele, o chvíli později pak po pěkné kombinaci hostů pálil jen těsně nad střídající Považanec.

Slavia poslala do hry na závěr Mešanoviče a Mingazova a pustila se do závěrečného tlaku. Velkou šanci měla z přímého kopu, Hušbauer ale střílel nad. Až v 90. minutě unikl obraně Jablonce Muris Mešanovič a po několika dotycích prostřelil gólmana Hrubého.

Sešívaní tak poprvé ve vlastním Edenu – stejně jako v prvním zápase na novém stadionu vůbec – remizovali s Jabloncem, tentokrát 1:1. Bodově se tak na ně na prvním místě dotáhla Plzeň, která je nyní díky lepšímu vzájemnému zápasu v čele tabulky.
P Tm Tm Z S B
1. 斯拉维亚足球俱乐部 25 63:18 64
2. 皮尔森足球俱乐部 25 36:23 55
3. 斯巴达足球俱乐部 25 44:21 50
4. 亚布罗内茨足球俱乐部 25 44:24 41
5. 奥斯特拉发足球俱乐部 25 32:27 39
6. 兹林足球俱乐部 25 31:31 36
7. 博莱斯拉夫足球俱乐部 25 44:39 34
8. 利贝雷茨足球俱乐部 25 26:22 34
9. 特普利采足球俱乐部 25 28:35 32
10. 奥洛莫乌茨足球俱乐部 25 28:37 31
11. 斯洛瓦茨科足球俱乐部 25 27:38 30

积分榜

Copyright © 2011-2019 SK Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. • Webdesign tellinger.cz • RSS kanál

本网站所有公开信息的版权均属于《著作权法律》所有,任何单位或个人使用或转载本网站内容前需征得本网站编者的同意
本网站发布部分信息须以引用方式转载,须提供本信息来源www.slavia.cz