比赛细节

阵容 斯拉维亚足球俱乐部

Pavlenka – Frydrych, Lüftner, Deli, Flo – Ngadeu – Sýkora, Hušbauer (90. Ščuk), Barák (69. Mešanovič), Zmrhal (81. Tecl) – Škoda (K)

阵容 皮尔森足球俱乐部

Kozáčik – Řezník, Hejda, Hubník (K), Limberský – Petržela (74. Matějů), Hromada, Hořava, Hrošovský, Zeman (87. Kovařík) – Krmenčík (69. Bakoš)

上座率

19084

半场

0:0

比赛数据

Branka: 88. Frydrych
ŽK: Hušbauer, Sýkora - Řezník, Hořava, Limberský, Bakoš, Zeman
ČK: Řezník (po druhé ŽK)
Rozhodčí: Příhoda – Nádvorník, Dobrovolný

斯拉维亚足球俱乐部
皮尔森足球俱乐部
1:0
斯拉维亚足球俱乐部
皮尔森足球俱乐部
19.轮次, 周日 2017年3月5日, 16:00


Základní jedenáctka se oproti předchozímu utkání v Příbrami drobně proměnila, místo útočníka Murise Mešanoviče nastoupil do utkání defenzivní záložník Michael Ngadeu.

Slávistické fanoušky rozjásala v 6. minutě pohledná útočná akce, kdy Jan Sýkora našel na pravé straně Milana Škodu, který po zemi poslal míč do vápna, kde si sešívaní snažili vytvořit co nejlepší střeleckou pozici. Po náběhu z levé strany nakonec zakončoval Flo, v cestě mu ale stál plzeňský gólman Kozáčik.

Po čtvrthodině hry bylo v ochozech opět rušno, tentokrát za to mohla připravená choreografie, která zaplnila celou Tribunu Sever a východní tribunu, kdy diváci vytvořili z kartonů slogan Věčná Slavia.

Jan Sýkora proháněl plzeňské obránce neustále, výjimkou nebyla ani akce z 25. minuty, kdy ho za cenu faulu musel zastavit před vápnem Zeman. Sešívaný záložník vzal na sebe rozehrávku standardní situace, kdy se rozhodl rovnou zakončovat a levačkou kroutil míč do branky, Matúš Kozáčik byl bohužel pro červenobílé připraven.

O tři minuty později se pokoušel o zakončení hlavou kapitán Milan Škoda, ale v tísni poslal míč vedle branky.

Po prvním poločase odcházeli hráči do kabin za bezbrankového stavu, žádnou opravdu velkou šanci neviděli fanoušci ani jednoho tábora. Slavia ale svého soupeře přece jen předčila, když si připsala 4 střely na branku, zatímco hráči Plzně ani jednu.

Čtyři minuty po zahájení druhé půle se Slavie dostala do obrovské šance. Jaromír Zmrhal poslal do parádního samostatného útoku Milana Škodu, ten si poradil s jedním z plzeňských obránců, udělal kličku i Kozáčikovi. Jeho finální lob ale dostihla obrana. O minutu později bylo opět před plzeňskou brankou rušno. Po faulu na Hušbauera centroval Jan Sýkora na zadní tyč, kde Simon Deli těsně minul před odkrytou brankou míč!

V 70. minutě poslal Jan Sýkora levačkou centr do vápna na Michala Frydrycha, jeho hlavičku ale Matúš Kozáčik chytil.

Zatímco Slavia střílela, Plzeň faulovala. Po žlutých kartách pro Hořavu a Limberského viděl v 71. minutě druhou žlutou kartu Radim Řezník za faul na Jardu Zmrhala a musel odejít předčasně do sprch. O chvíli později viděli ještě další dvě žluté karty v rozmezí dvou minut Bakoš a Zeman.

V 86. minutě se po přihrávce za obranu zjevil v nebezpečné akci střídající Muris Mešanovič, Kozáčik ale stačil míč vytěsnit a následně mu vypomohla obrana.

O minutu později opět domácí fanoušky dostala do varu obrovská šance sešívaných. Z levé strany přišel přetažený centr, po hlavičce se míč vrátil před branku pár kroků před čáru, kam nabíhali Hušbauer s Mešanovičem, bohužel pro slávisty to bylo vedle.

Slavia ale tlačila dál, hlavičku střídajícího Tecla plzeňští vytěsnili na roh.

Zaslouženého gólu se dočkali fanoušci i hráči Slavie v 88. minutě, kdy centr Jana Sýkory uklidil za Kozáčikova záda hlavou Michal Frydrych. Sešívaný stoper tak parádně oslavil narození své dcerky Michaely!

19 084 diváků tak v Edenu vidělo zaslouženou výhru červenobílých! Slavia výhrou nad Plzní potvrdila vedení v tabulce, před druhou Plzní mají slávisté už čtyřbodový náskok, i když soupeř má k dobru odložený zápas.

V Edenu se slávisté zase představí za týden v zápase proti Teplicím, výkop je v 17:30 hodin.  
P Tm Tm Z S B
1. 斯拉维亚足球俱乐部 28 70:21 69
2. 皮尔森足球俱乐部 28 42:26 64
3. 斯巴达足球俱乐部 28 48:24 54
4. 亚布罗内茨足球俱乐部 28 49:25 48
5. 奥斯特拉发足球俱乐部 28 36:32 42
6. 利贝雷茨足球俱乐部 28 29:24 39
7. 博莱斯拉夫足球俱乐部 28 47:42 38
8. 奥洛莫乌茨足球俱乐部 28 34:41 37
9. 兹林足球俱乐部 28 31:37 36
10. 特普利采足球俱乐部 28 32:40 35
11. 奥帕瓦足球俱乐部 28 39:44 33

积分榜

版权 © 2011-2019 布拉格斯拉维亚足球俱乐部 & eSports.cz, s.r.o. • 网站设计 tellinger.cz • RSS频道

本网站所有公开信息的版权均属于《著作权法律》所有,任何单位或个人使用或转载本网站内容前需征得本网站编者的同意
本网站发布部分信息须以引用方式转载,须提供本信息来源www.slavia.cz