比赛细节

阵容 伊赫拉瓦足球俱乐部

Hanuš (C) – Blaič, Krejčí, Rosa, Urdinov – Šulek (85. Štěpánek), Urblík – Batioja (81. Šamánek), Hronek, Ikaunieks – Rabušic (65. Dvořák)

阵容 斯拉维亚足球俱乐部

Pavlenka – Bořil, Bílek (C), Frydrych, Švento – Ngadeu (77. Barák), Souček – van Kessel, Hušbauer, Zmrhal (83. Mešanovič) – Škoda

半场

1:0

比赛数据

Branky: 8. Ikaunieks – 51. van Kessel
ŽK: Ngadeu (SLA)
Rozhodčí: Jílek - Dobrovolný, Kotalík

伊赫拉瓦足球俱乐部
斯拉维亚足球俱乐部
1:1
伊赫拉瓦足球俱乐部
斯拉维亚足球俱乐部
3, 周日 14.8.2016, 19:30


Snahu zvrátit tuto nepříznivou sérii zkomplikovali domácí Slavii už v 7. minutě. Souček přišel na vlastní polovině o balon, z čehož těžil na pravém křídle Rabušic. Ten našel dlouhým centrem na zadní tyči Batioju, který míč vrátil před branku a volný Davis Ikaunieks propálil Pavlenku mezi nohy.

První šanci na srovnání skóre měli sešívaní ve 13. minutě, když Hušbauer vysunul po pravé straně van Kessela a ten našel na velkém vápně nabíhajícího Zmrhala. Střela našeho záložníka levačkou ale postrádala razanci a navíc zamířila zhruba metr vedle levé tyče.

Ve 23. minutě měl na noze zvýšení domácího náskoku Rabušic, po Urblíkově přihrávce z levé strany ale vypálil z jedenácti metrů jen do připraveného Pavlenky. O chvíli později to zkoušel na druhé straně zpoza vápna Hušbauer, svou střelu po zemi ale poslal metr vedle levé tyče.

Přesně po půlhodině hry se pak do vyboxovaného míče od Pavlenky opřel na pětadvaceti metrech Yani Urdinov a tvrdou ranou z voleje zhruba o metr přestřelil slávistickou branku. Diváci se v těchto chvílích v Jihlavě rozhodně nenudili. Jen o pár vteřin později se na pravém křídle uvolnil van Kessel, posunul si míč do vápna, následnou střelu ale opřel jen do jednoho z obránců.

Vyrovnání přinesla Slavii první vážnější situace před domácí brankou. Zmrhalovu střelu vyrazil Hanuš jen k Hušbauerovi, ten propasíroval svou dorážku za jihlavského gólmana a Gino van Kessel dokázal míč v souboji s Rosou poslat k levé tyči.

Obrovskou šanci zvrátit výsledek na stranu Slavie měl pak Jiří Bílek, který se v 62. minutě postavil k pokutovému kopu po faulu Šuleka na Škodu. Jeho střelu k levé tyči ale gólman Hanuš vystihl a míč stačil vyrazit.

Dvě minuty na to se do nebezpečného brejku dostali domácí, Ikaunieks ale ve vápně nedokázal přesně tečovat Batiojovu nabídku. V 75. minutě se dlouhý balon snášel do našeho vápna k Ikaunieksovi, na poslední chvíli ale do přípravy jeho střely doslova vletěl Frydrych a odklidil míč na roh.

V 80. minutě se ukázal střídající Antonín Barák, když prudkým centrem z levé strany našel před brankou Milana Škodu, náš útočník ale ani nadvakrát nedokázal propálit hradbu obránců před sebou.

V 83. minutě pak naskočil místo Zmrhala na známý trávník Muris Mešanovič a hned za několik vteřin se octl ve velké šanci. Van Kessel ho našel přízemním centrem z pravého křídla, střela bosenského útočníka ale byla zblokována a ani Škodova dorážka se mezi tři tyče nevešla.

Dvě minuty před koncem se pak protáhli oba brankáři, když nejprve Pavlenku vystrašil střelou z dvaceti metrů Urblík a na druhé straně z podobné pozice donutil Hanuše Hušbauer.

Tři body pro Slavii mohl už v nastaveném čase zajistit opět van Kessel, Střelou z velkého vápna ale napálil jen pravou tyč jihlavské brány.

Sešívaní tak i v druhém ligovém zápase letošní sezony berou bod, který jim na hřišti jihlavské vysočiny vystřelil ve druhé půli Gino van Kessel.
P Tm Tm Z S B
1. 斯拉维亚足球俱乐部 25 63:18 64
2. 皮尔森足球俱乐部 25 36:23 55
3. 斯巴达足球俱乐部 25 44:21 50
4. 亚布罗内茨足球俱乐部 25 44:24 41
5. 奥斯特拉发足球俱乐部 25 32:27 39
6. 兹林足球俱乐部 25 31:31 36
7. 博莱斯拉夫足球俱乐部 25 44:39 34
8. 利贝雷茨足球俱乐部 25 26:22 34
9. 特普利采足球俱乐部 25 28:35 32
10. 奥洛莫乌茨足球俱乐部 25 28:37 31
11. 斯洛瓦茨科足球俱乐部 25 27:38 30

积分榜

Copyright © 2011-2019 SK Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. • Webdesign tellinger.cz • RSS kanál

本网站所有公开信息的版权均属于《著作权法律》所有,任何单位或个人使用或转载本网站内容前需征得本网站编者的同意
本网站发布部分信息须以引用方式转载,须提供本信息来源www.slavia.cz