(4:0)
第2轮, 周六 2018年8月25日
斯拉维亚足球俱乐部 - 赫拉德茨克拉洛韦足球俱乐部
Goals: 3´13´ Pěničková Blanka, 7´ Proffitt Morgan Elizabeth, , 17´53´ Dubcová Michaela, 63´ Dubcová Kamila, 66´79´ Svitková Kateřina, 73´ Divišová Petra, 77´90´ Jarchovská Andrea

Slávistky i ve druhém kole porazily vysokým rozdílem ligový celkem, tentokrát Hradec Králové 11:0.

Pozměněná sestava Slavie měla od úvodu zápasu převahu a velice brzy se ujala vedení. Hned ve 3. minutě poslala přetažený centr do vápna Veselá, kapitánka Pěničková s přehledem hlavou zamířila do protipohybu brankářky. Po chvilce zahrála Pěničková roh a poprvé ve Slavii se prosadila Proffitt, když skórovala hlavou. Ve 13. minutě se podruhé prosadila Pěničková, opět po centru Veselé. A v 17. minutě se za obranu dostala Kožárová a následně předložila osamocené Michaele Dubcové, která zakončila do prázdné branky. V několika dalších šancích holkám scházela větší přesnost a klid v koncovce. Několikrát se rodiVíce už slávistky neproměnily.

Ve druhém poločase měla Slavia nadále převahu, kterou korunovala druhou brankou Michaela Dubcová. V 53. minutě jí uvolnila Kožárová a podél brankářky umístila míč k tyči. Blízko hattricku byla Pěničková, bohužel z několika metrů trefila jen brankářku. Krátce po prostřídání skórovala Kamila Dubcová, když po přihrávce Kožárové byla sama před brankářkou a mířila přesně k tyči. V 66. minutě využila zaváhání obrany Divišová, posunula ke Svitkové a sama proti brankářce se nemýlila. Hradci postupně docházely síly, takže měly holky více prostoru a postupně přidávaly další branky. Skórovala Divišová, Jarchovská a znova Svitková. V 81. minutě přeci jen trochu hosté zahrozili a bylo z toho břevno. V poslední minutě jedenáctou branku ještě přidala znova Jarchovská.