(1:0)
第9轮, 周日 2018年9月23日, Dubí
特普利采足球俱乐部 - 斯拉维亚足球俱乐部
Goals: 24. Soungole

Z kádru A-týmu tentokrát nastoupil brankář Martin Vantruba, z dorostu pak hráli v základní sestavě obránce Jan Walter a záložník Lukáš Červ.

Domácí vstoupili do zápasu lépe, poprvé zahrozili z přímého kopu, kdy ale stříleli jen těsně vedle. Ve druhém případě pak byl připraven Martin Vantruba a dobrým zákrokem zneškodnil šanci Teplic. První a zároveň jediný gól utkání přinesla 24. minuta. Teplice centrovaly z pravé strany do vápna, na míč si naskočil Daniel Soungole a přesnou hlavičkou rozvlnil síť.

Ve 36. minutě měla Slavia velkou šanci na vyrovnání. Farid Nabiyev si nejprve pohrál s obráncem, následně obešel také brankáře, na brankové čáře však dokázal zabránit jistému gólu dobíhající obránce. Do kabin se tak šlo za stavu 1:0 pro domácí.

Ve druhém poločase už se příliš atraktivní fotbal nehrál, Teplice se dostaly ke třem nadějným střelám z dálky. Poprvé skvěle zasáhl Martin Vantruba, stejně tak si slovenský brankář poradil i ve druhém případě. Třetí pokus letěl mimo branku. Sešívaní už se k vyrovnání nedostali a z Teplic tak odjíždějí bez bodu.

Další kolo Juniorské ligy odehraje Slavia v pondělí 1. 10. od 11:00, kdy na Xaverově přivítá Duklu.