Svítil - Schneider, Drozda, Mach, Bejbl (52. Stříbrský) - Valenta (46. Petrák), Macháček, Beňo - Havránek (62. Vlasák), Čvančara, Hönig

Branky: 52. a 87. Zmrzlý, 23. Zifčák, 42. Spáčil

4:0
奥洛穆茨足球俱乐部
斯拉威亚足球俱乐部
5., 周六 9.9.2017, 13:00

Utkání v Olomouci se od samého úvodu hrálo ve velkém tempu, byly k vidění zajímavé akce před oběma brankami. Vedení se však ujali jako první domácí. Ve 23. minutě přišel centr do vápna, na zadní tyči se hlavičkou prosadil Pavel Zifčák – 1:0 pro domácí. Druhý gól přidala Olomouc těsně před koncem poločasu. Za velkým vápnem napřáhl ke střele Jiří Spáčil, jeho střela zapadla přesně do horního rohu branky.

V 52. minutě to bylo už 3:0, po sérii odrazů ve vápně sešívaných se míč dostal k Ondřejovi Zmrzlému, který přidal třetí branku. Kaňkou na utkání bylo zranění Jana Havránka, který byl s podezřením na otřes mozku převezen do olomoucké nemocnice. Slavia poté zavřela Olomouc na její polovině a snažila se vývoj utkání zdramatizovat. Zajímavou střelu vypustil Adam Petrák, dobrým zákrokem ji však brankář domácích zlikvidoval Z rychlého protiútoku přidal Ondřej Zmrzlý svou druhou trefu a stanovil konečný stav na 4:0 pro Olomouc.

Další utkání čeká tým U19 v sobotu 16. 9. od 14:00 proti Baníku Ostrava.