Daněk – Reinberk, Hofmann, Břečka, Civič – Šumulikoski, Daníček – Navrátil, Machalík, Havlík (82. Rezek) – Zajíc (72. Koné)

Pavlenka – Frydrych, Lüftner, Deli, Flo – Ngadeu, Šcuk – Mingazov (73. Bořil), Hušbauer (90. Tecl), Sýkora (59. Zmrhal) – Škoda

5648

半场

0:1

比赛数据

Branky: 30. Škoda, 83. Deli Žluté karty: 78. Daníček - 55. Ngadeu, 62. Frydrych Rozhodčí: Královec – Moláček, Dobrovolný

斯洛瓦茨克足球俱乐部
斯拉威亚足球俱乐部
0:2
斯洛瓦茨克足球俱乐部
斯拉威亚足球俱乐部
25.轮次, 周五 21.4.2017, 20:15

Hned v úvodu se do dvou střel dostal Milan Škoda. V obou případech si navedl míč na střelu z levé strany hřiště, poprvé střílel vedle, druhý pokus pak sebral brankář Slovácka. Ve čtvrté minutě napřáhl zpoza vápna Josef Hušbauer, ovšem mířil pouze doprostřed branky, kde byl připravený Daněk.

Také Slovácko se několikrát dostalo k ohrožení branky, nejnebezpečnější střelu vyslal Vlastimil Daníček, ovšem brankář Jiří Pavlenka byl připraven. Další střelu Daníčka vyrazil Jiří Pavlenka před sebe, míč pohotově dorazil do sítě Marek Havlík, ovšem pro ofsajd nebyl jeho gól uznán.

Vedení se tak chopila Slavia! Josef Hušbauer svým důrazem vybojoval míč pro Ruslana Mingazova, ten poté předložil krásnou přihrávku pro
Milana Škodu, který přesnou trefou otevřel skóre!

V 38. minutě opět střílel Josef Hušbauer, tentokrát letěla jeho střela těsně nad branku.

58. minuta přinesla povedenou střelu Davida Michalíka, výborný zákrok však vytáhl Jiří Pavlenka a jeho zakončení vyrazil na rohový kop. V 66. minutě Ruslan Mingazov vystihl chybnou rozehrávku a postupoval proti dvěma obráncům, jeho zakončení zpoza vápna letělo nad branku.

U další povedené akce Slávie byl opět Josef Hušbauer. Svou dlouhou přihrávkou našel přesně Milana Škodu, ten se dostal k hlavičce, kterou brankář Daněk vyrazil. Jaromír Zmrhal se v 79. minutě dral do zakončení, v poslední chvíli mu obrana však míč ukopla.

Uklidňující druhý gól přišel ze standardní situace v 83. minutě. Josef Hušbauer rozehrál první rohový kop Slavie v zápase, k odraženému míči se dostal Simon Deli a nekompromisní ranou do šibenice absolutně nedal brankáři šanci.

Slavia už soupeři nic nedovolila a díky výhře 2:0 se minimálně do neděle posunula do čela české ligy!